|
|
| MOQ: | 가방 1 개 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 표준 포장: | 팩당 25kg, 팔렛당 60백 / 덤보백 |
| 배달 기간: | 근무일 2-5 일 |
| 지불 방법: | 신용장, 티/티 |
| 공급 능력: | 하루 50톤 |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| MOQ: | 가방 1 개 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 표준 포장: | 팩당 25kg, 팔렛당 60백 / 덤보백 |
| 배달 기간: | 근무일 2-5 일 |
| 지불 방법: | 신용장, 티/티 |
| 공급 능력: | 하루 50톤 |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |